Nowy XIV numer "eduFocus" - o poszukiwaniu inspiracji dydaktycznych

W XIV numerze  Zeszytów metodycznych eduFocus  pt. Nasze pomysły na lekcje i zajęcia wychodzimy naprzeciw potrzebom nauczycieli, którzy poszukują inspiracji dydaktycznych. Doradcy metodyczni przedstawiają propozycje zajęć, na których dzieci i uczniowie spojrzą z zaciekawieniem w Kosmos lub w przeszłość, poznając tajniki genealogii i przemysłu petrochemicznego. Uczniowie zadbają o swój umysł, zdrowie i przyjaciół. Spojrzą z troską w oczy Ludwiki. Podejmą rywalizację na konkursach, wykorzystają pomysły, tworząc komiksy czy projektując modele. Od układania puzzli niepostrzeżenie przejdą do krytycznego myślenia, obserwatoriów i laboratoriów doświadczalnych.Tradycyjnie w numerze można zapoznać się z zestawieniem bibliograficznym  zasobów naszej biblioteki o tematyce wskazanej w tytule Zeszytu. Zapraszamy do lektury!

Link do serii eduFocus