• Wyniki XIX edycji Małych Olimpiad Przedmiotowych 2021/2022
    Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 22 czerwca 2022 r. (środa) o godzinie 9.00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki odbędzie się uroczystość wręczenia Nagród Prezydenta Miasta Koszalina dla uczniów za wybitne osiągnięcia w nauce. Podczas uroczystości wręczone również zostaną nagrody dla laureatów Małych Olimpiad Przedmiotowych. Serdecznie zapraszamy na tę uroczystość nagrodzonych uczniów wraz z nauczycielami, którzy ich przygotowywali do konkursów i olimpiad (zgodnie z podaną przez Państwa informacją) jak również rodziców uczniów. Bardzo liczymy na Państwa obecność jako dyrektorów szkół.
  • XIX edycja Małych Olimpiad Przedmiotowych 2021/2022r.
    Serdecznie zapraszamy do udziału w XIX edycji Małych Olimpiad Przedmiotowych. Do udziału zachęcamy uczniów klas III (Olimpiada Malucha) i VI szkół podstawowych z Koszalina. Małe Olimpiady składają się z etapu szkolnego i międzyszkolnego, które będą prowadzone w macierzystych placówkach uczniów z zachowaniem wszelkich zasad bezpieczeństwa związanego z pandemią. Testy na etap szkolny zostaną przygotowane przez nauczycieli szkoły, a na etap międzyszkolny zostaną przygotowane i następnie sprawdzone przez pracowników Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie. Zapraszamy do udziału i życzymy sukcesów:) Zapraszamy również do zapoznania się z testami z 2021r. (link w artykule)
  • Małe Olimpiady Przedmiotowe i Olimpiada Malucha - testy wraz z kluczami odpowiedzi 2001-2018 oraz 2021r.
    Testy są adresowane do uczniów kończących szkołę podstawową, a zakres treści wykracza poza podstawę programową. Dlatego nie powinny być wykorzystywane do badania umiejętności uczniów w poszczególnych klasach. Mogą być pomocne w pracy z uczniami uzdolnionymi rozwijającymi swoje kompetencje, przygotowującymi się do różnych konkursów.