• Czas nagród i podziękowań
  20.06.2024r. w Filharmonii Koszalińskiej odbyło się wręczenie dyplomów i listów gratulacyjnych dla laureatów i opiekunów Małych Olimpiad Przedmiotowych i Olimpiady Malucha 2023/2024. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy i zapraszamy na następną edycję MOP!
 • Uroczystość wręczenia nagród i dyplomów dla laureatów Małych Olimpiad Przedmiotowych i Olimpiady Malucha oraz dla opiekunów uczniów.
  Szanowni Państwo, uprzejmie informujemy, że 20 czerwca 2024 r. (czwartek) o godzinie 11.00 w Filharmonii Koszalińskiej im. Stanisława Moniuszki odbędzie się uroczystość wręczenia dyplomów i nagród dla laureatów Małych Olimpiad Przedmiotowych i Olimpiady Malucha. Opiekunom laureatów zostaną wręczone listy gratulacyjne od Prezydenta Koszalina. Serdecznie zapraszamy uczniów wraz z opiekunami i rodzicami.
 • Wyniki XXI edycji Małych Olimpiad Przedmiotowych i Olimpiady Malucha 2023/2024
  Przedstawiamy Państwu wyniki XXI edycji Małych Olimpiad Przedmiotowych i Olimpiady Malucha. Dziękujemy uczniom i nauczycielom za zaangażowanie i udział w konkursach. Przypominamy, że zgodnie z regulaminem, laureatami zostają osoby z trzema najwyższymi wynikami. Serdecznie gratulujemy laureatom i nauczycielom przygotowującym do konkursów. Dziękujemy również współorganizatorom Małych Olimpiad Przedmiotowych i Olimpiady Malucha: Szkole Podstawowej nr 3 im. ks. Jana Twardowskiego w Koszalinie, Szkole Podstawowej nr 17 im. Orła Białego w Koszalinie oraz Szkole Podstawowej nr 18 im. Jana Matejki w Koszalinie. Laureaci i nauczyciele zostaną poinformowani o terminie oraz miejscu uroczystości wręczenia dyplomów i nagród.
 • XXI edycja Małych Olimpiad Przedmiotowych
  Zapraszamy do udziału w XXI edycji Małych Olimpiad Przedmiotowych i przesyłamy Państwu tegoroczny regulamin. Sądząc po licznym udziale koszalińskich szkół podstawowych nasza inicjatywa spełnia oczekiwania Uczniów i Nauczycieli. Patronat nad olimpiadami objął Prezydent Miasta Koszalina, który uhonoruje laureatów nagrodami.  Dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli zapewni wsparcie konsultantów i doradców metodycznych, szczególnie w zakresie przygotowania i sprawdzenia zadań konkursowych.  Liczymy na udział uczniów wszystkich szkół podstawowych z Koszalina i pomoc nauczycieli w przygotowaniu do eliminacji szkolnych i międzyszkolnych. Testy wraz z odpowiedziami z poprzednich edycji są dostępne na naszej stronie w zakładce KONKURSY.
 • Małe Olimpiady Przedmiotowe i Olimpiada Malucha - testy wraz z kluczami odpowiedzi 2001-2018 oraz 2021-2022r.2022-2023
  Testy są adresowane do uczniów kończących szkołę podstawową, a zakres treści wykracza poza podstawę programową. Dlatego nie powinny być wykorzystywane do badania umiejętności uczniów w poszczególnych klasach. Mogą być pomocne w pracy z uczniami uzdolnionymi rozwijającymi swoje kompetencje, przygotowującymi się do różnych konkursów.