1.23. Sieć współpracy i samoksztacenia Nauczyciele - nauczycielom: Aktywność przyrodnicza dla najmłodszych

Małgorzata Piertuk

Doradca metodyczny wychowania przedszkolnego

malgorzatapietruk@cen.edu.pl

Sieć współpracy i samokształcenia: Nauczyciele – nauczycielom: Aktywność przyrodnicza dla najmłodszych przeznaczona jest dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. W ramach współpracy będziemy: poznawać, oczami dziecka, przyrodę  w odsłonach czterech pór roku, wymieniać się doświadczeniami przyrodniczymi, proponować ciekawe rozwiązania metodyczne, poszukiwać atrakcyjnych przyrodniczo miejsc, które warto odwiedzić.

Osoby zainteresowane zachęcam do zapisu:

Krok 1:  Wejdź na stronę: cen.edu.pl

Krok 2: Wybierz zakładkę Zapisy on-line.

Krok 3: Wybierz Ofertę 1.23 Nauczyciele – nauczycielom: Aktywność przyrodnicza dla najmłodszych.

Krok 4: Po zapisaniu, Sieć zacznie działać – otrzymasz na adres e-mail login i hasło i rozpoczniemy współpracę.

Pozdrawiam przyrodniczo. Czekam. Do zobaczenia.