1.2 Sieć współpracy i samokształcenia: Nauczyciele – nauczycielom: Terapia ręki - praca z dzieckiem w wieku przedszkolnym.

Renata Pietras-Pacynko

Doradca metodyczny wychowania przedszkolnego

renata.pietras@cen.edu.pl

Sieć współpracy i samokształcenia "Terapia ręki - praca z dzieckiem w wieku przedszkolnym" przeznaczona jest dla nauczycieli wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej. W ramach współpracy wzbogacimy swoją wiedzę na temat przygotowania dziecka do pisania; radzenia sobie z problemami manualnymi dziecka oraz sposobem prowadzenia ćwiczeń z dzieckiem.

Osoby zainteresowane zachęcam do zapisu:

Krok 1:  Wejdź na stronę: cen.edu.pl

Krok 2: Wybierz zakładkę Zapisy on-line.

Krok 3: Wybierz Ofertę 1.2 Nauczyciele - nauczycielom Terapia ręki - praca z dzieckiem w wieku przedszkolnym.
(Możesz skorzystać z bogatego wachlarza sieci i zapisać się również do innych sieci).

Krok 4: Po zapisaniu, Sieć zacznie działać – otrzymasz na adres e-mail login i hasło, i rozpoczniemy współpracę.

Czekam na Was! Do zobaczenia.