O mnie

Jestem nauczycielem języka niemieckiego z wieloletnim stażem na wszystkich poziomach edukacji. Jako doradca metodyczny od 2012 r. wspieram nauczycieli języka niemieckiego przede wszystkim w doskonaleniu swojego warsztatu pracy, opracowywaniu programów nauczania,  podejmowaniu działań innowacyjnych.

Zadania realizuję poprzez prowadzenie szkoleń i dyżurów metodycznych, warsztatów, zajęć otwartych, sieci współpracy i samokształcenia oraz udzielanie indywidualnych konsultacji w formie stacjonarnej i online.

Na stronie znajdują się dwie podzakładki: Doradca proponuje (materiały, które uważam za przydatne w pracy nauczyciela) oraz Materiały metodyczne (moje opracowania, teksty i prezentacje). Na stronie, którą właśnie  Państwo czytacie znajdziecie także informacje o zbliżających się warsztatach, webinarach czy innych szkoleniach i spotkaniach z ekspertami.

Zapraszam do współpracy,  do dzielenia się wiedzą również w ramach  Sieci samodoskonalenia nauczycieli języka niemieckiego: Język niemiecki w sieci (Platforma szkoleniowa Centrum Edukacji Nauczycieli w Koszalinie: Zaloguj się do serwisu) oraz publikacji materiałów w zakładce Bank Dobrych Praktyk.

W przypadku pytań i wątpliwości proszę o kontakt: renata.lemanczyk@cen.edu.pl

Z pozdrowieniami

Renata Lemańczyk

Doradca metodyczny języka niemieckiego