Szanowni Państwo!

Miło mi poinformować, że jestem nowym doradcą metodycznym języka angielskiego dla szkół podstawowych. Jako nauczyciel z 18 letnim stażem w nauczaniu języka angielskiego w szkole podstawowej i gimnazjum pragnę podzielić się z Państwem dosyć  pokaźnym bagażem swoich doświadczeń. W swojej pracy  ustawicznie  poszukuję nowych, atrakcyjnych rozwiązań. To co determinuje mnie jako nauczycielkę szczególnie chęć motywowania moich podopiecznych do samodzielnego rozwiązywania problemów w przyjaznej i bezstresowej atmosferze, w której odnajdą sens i celowość nauki języka obcego oraz nabędą przydatne w życiu kompetencje.  

Obszary tematyczne, które są mi szczególnie bliskie w pracy to wykorzystanie ICT w nauczaniu języka angielskiego. Jako nauczyciel o wszechstronnych zainteresowaniach, w swojej pracy koordynowałam liczne projekty eTwinning, Erasmus + oraz POWER SE, wykorzystując różnorodne narzędzia i  aplikacje. Chętnie podzielę się z Państwem swoimi umiejętnościami w tym zakresie i doświadczeniami, które zyskałam poprzez współpracę  z nauczycielami i uczniami ze szkół europejskich. A jako nauczyciel poszukujący, mam też zamiar czerpać wiedzę i umiejętności od Państwa, drodzy Nauczyciele. Chętnie zapoznam się z waszymi pomysłami lub doświadczeniami, jeżeli tylko zechcecie się ze mną nimi podzielić. Czekam na Was w każdą środę i zapraszam do sieci współpracy.

Na stronie znajdują się dwie podzakładki: Doradca proponuje (materiały, które wyszukałam i, które uważam za przydatne w pracy nauczyciela, odnośniki do prac zamieszczonych w innym miejscu) oraz Materiały metodyczne (moje autorskie teksty i prezentacje). Na stronie, którą właśnie  Państwo czytacie znajdziecie   informacje o zbliżających się warsztatach, webinarach czy innych szkoleniach.


 Z wyrazami szacunku

Joanna Śliżewska

doradca metodyczny języka angielskiego  

kontakt mailowy :

joannaslizewska@cen.edu.pl

dyżur w CEN: środa- 8.00-17.00