Szukasz inspiracji na nowy rok szkolny? Uniwersytet Dzieci z Klasą zaprasza.

Zapisz klasę do bezpłatnego projektu edukacyjnego

Pokaż uczniom, że nauka może być fascynującą przygodą! Zapisz swoją klasę do jednego z projektów edukacyjnych. Każdy z projektów składa się z 8 gotowych scenariuszy lekcyjnych, zgodnych z podstawą programową dla klas I-VIII szkoły podstawowej. Scenariusze można realizować ze swoją klasą przez cały rok - zarówno w trybie stacjonarnym, jak i online.

Czym jest projekt?

• Projekt edukacyjny Uniwersytetu Dzieci w Klasie to cykl 8 lekcji składający się z zaproponowanych scenariuszy, dotyczących wybranej tematyki.
  • Większość projektów można zrealizować również w ramach edukacji zdalnej.
  • Projekt składa się z 2 etapówlekcji na rozgrzewkę, które pozwalają na integrację dzieci i oswojenie ich ze swoimi emocjami oraz lekcji tematycznych - związanych z wiodącym tematem projektu.
  • W ciągu roku szkolnego można zgłosić swoją klasę do jednego z naszych projektów.
  • Lekcje oparte są na Metodzie pytań i odpowiedzi
  • Udział w projekcie jest bezpłatny.
  • Zapisy trwają od 25 sierpnia 2021 do 28 kwietnia 2022 roku – link